Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Cyklistický závod "Okolo jižních Čech" konaný 7. - 10. 9. 2023

Cyklistický závod "Okolo jižních Čech" konaný 7. - 10. 9. 2023Cyklistický závod "Okolo jižních Čech" bude Ločenicemi projíždět v neděli 10. 9. 2023 mezi 13:15 - 13:30

Plakát OKOLO JIŽNÍCH ČECH_2023

ITINERÁŘ 230502

Pozvánka a informace pořadatelů:

Vážení občané,

Vaším městem / obcí budou projíždět účastníci desátého ročníku mezinárodního cyklistického závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH, který se koná 7. – 10. 9. 2023. Mezinárodní etapový závod Okolo jižních Čech je pro závodníky kontinentálních týmů a národních výběrů součástí Světového poháru v silniční cyklistice. Je nejdelším etapovým závodem v silniční cyklistice v České republice. Rozprostírá po celých jižních Čechách, centrem je Jindřichův Hradec.

Závodu se účastní nejlepší české týmy v silné konkurenci zahraničních týmů. Etapový závod v minulosti vyhrál vítěz etapy na Giru d‘ Italia Josef Černý, nebo jeden z velkých cyklistických talentů Belgičan Arnaud De Lie, který jezdí za team Lotto - Dstny.  Přijďte je k trati podpořit.

K hladkému průběhu závodu a bezpečnosti můžete přispět i Vy. Vaší podporou, ale především dodržováním pokynů pořadatelů v době plánovaného průjezdu závodu a uvolněním komunikací a zajištění všeho, co by mohlo průběh etapy narušit (zejména auta ve vozovce a domácí zvířata).